img1
img2
img3
NOVINKY
Letný pobyt KROKY

V termíne od 17 do 22 augusta 2015 sme sa zúčastnili letného pobytu realizovaného z prostriedkov Protidrogovej prevencie. Projekt KROKY bol obsahovo zameraný na prevenciu a resocializáciu emocionálne a sociálne narušených dievčat vo veku 13 - 18 rokov dočasne umiestnených v Reedukačnom centre Zlaté Moravce. Projekt sa realizoval formou šesťdňového pobytu v prírode v rekreačnom zariadení Branko Nová Baňa pre 15 dievčat a personálne zastrešený 5 zamestnancami reedukačného centra.

 

 
Výstava Mladý tvorca 2014

V dňoch 29. a 30. apríla 2014 sa v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre uskutoční  22. ročník prezentačnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl MLADÝ TVORCA 2014. Všetkých Vás pozývame do pavilónu M4 číslo stánku 123 dozvedieť sa viac o našom zariadení a pozrieť si výrobky našich žiačok. 

 
Mikuláš

Aj keď s miernym oneskorením, no predsa sme sa aj tento rok dočkali. Dňa 8.decembra 2013 v popoludňajších hodinách k nám zavítal Mikuláš, a keďže nás už trošku pozná vedel, že ho bude čakať veľa zábavy. Samozrejme nemýlil sa a za básničky a veselé pesničky, ktoré si vypočul odovzdal našim deťom sladkú odmenu. Milý ujo Mikuláš veľmi pekne ďakujeme a už teraz sa tešíme na stretnutie v budúcom roku. S pozdravom deti z RC Zlaté Moravce.

 

 

 

 
Hudobno-tanečná súťaž

Dňa 1.12.2013 sa v spoločenských priestoroch nášho centra uskutočnila talentová súťaž dievčat v speve a tanci pod názvom " RC Factor ". Príjemné popoludnie bolo vyplnené prespievanými hitmi domácich a zahraničných interprétov s množstvom tanečných prvkov. Odborná porota mala ťažkú úlohu vybrať tie najlepšie vystúpenia. Nakoniec boli všetci ocenení, veď cieľom súťaže bolo zabaviť sa a v príjemnej atmosfére prežiť nedeľné popoludnie.